Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obľubená farba:


Bílá
Tuto barvu mají rádi lidé otevření, upřímní a nekompromisní, kteří nic neodpustí sobě ani svému okolí.


Červená
Pokud dáváte přednost této barvě, býváte často impulzivní, dokonce až agresivní. Své názory prosazujete, i když nemáte pravdu. Nejbližším však dokážete projevit i něžnost a srdečnost.


Černá
Vyznavači této barvy se vyznačují citlivostí a tajnůstkařením. Baví je i filozofovaní, dokážou šikovně vycházet s lidmi, jsou to rození diplomati.


Fialová
Vaše osobnost je originální, jste samostatný člověk s nezávislými názory a máte zřejmě umělecké sklony. Na své okolí i na sebe máte někdy přehnaně vysoké nároky.


Hnědá
Prozrazuje, že jde o člověka důvěřivé, milé a klidné povahy. Nechybí mu lidskost a silně vyvinutý smysl pro spravedlnost, díky čemuž jej můžete jen těžko rozeznat a ocenit jeho kladné vlastnosti.


Modrá
Představuje opatrnost, rozvážnost, nečinnost a lhostejnost - takto by se stručně daly vyjádřit vaše vlastnosti.. Váš vnitřní svět a život je komplikovaný, toužíte mít všeho hodně, ale neděláte nic, aby jste toho dosáhli.


Oranžová
Zajímá vás svět i lidé okolo. Máte zvědavou povahu, novátorské schopnosti a ctižádostivost. Při uskutečňování svých předsevzetí jste tvrdohlaví.


Růžová
Prozrazuje sentimentalitu a jemnost. Romantické city jsou pro vás přímo charakteristické. Váš smysl pro praktičnost života se přiklání k okrášlování sebe sama podle vlastních představ, což vám často způsobuje zklamání a problémy.


Zelená
Představuje kreativitu, citlivost a ochotu pomáhat jiným lidem prostřednictvím pochopení. Rozdáváte lásku, uzdravujete a motivujete je. Pozor ale, aby jste se příliš nevyčerpali.


Meruňková
Obnovuje, oživuje a jemně stimuluje a může rozpustit a odstranit emocionální blokády. Tento barevný odstín, který je nejblíže barvě pokožky, udržuje v proudu životní energii a zjemňuje pleť.

Žlutá
Je nejsvětlejší z pestrých barev, působí jasně, povzbudivě, zahřívá a rozveseluje. Je to symbol moudrosti, vysoké inteligence a myšlení. Svým pozitivním, magnetickým chvěním působí žlutá povzbudivě na nervy a ztělesňuje pocit svobodného, nezatíženého vývoje. Podporuje chápavost, schopnost kontaktu, zpracovávání zážitků a dojmů a oživuje myšlení. Působí pozitivně na paměť.

Zlatá
Dává pocit hojnosti, lesku a nadbytku. Je to barva správného, pravého středu, barva univerzální lásky a nejvyšších hodnot a zastupuje idealismus, velkorysost a šlechetnost. Zlatá dělá cokoliv hodnotné, drahocenné a žádoucí. Zlatá transformuje poznání v pochopení, pomáhá při zvládnutí duševních nejistot, podporuje ducha na cestě k univerzální moudrosti.


Tyrkys
Barva sebeznázornění, podporující sebevědomí a podněcující fantazii a spontánnost. Je to barva přátelských citů, sympatie a pospolitosti. Tyrkys může potlačit nesmělost, zdrženlivost a trému.


Indigo
Symbol mystických hranic a spirituálních sil. Zastupuje dokonalou neporušenost, skvělé zdraví, univerzální vědomí, vyrovnanost, důstojný klid, důvěru a mírumilovnost.


Šedá
Barva dokonalé neutrality, opatrnosti a ochoty ke kompromisům. Je schopná přizpůsobení, kombinovatelná a diskrétní. Je to barva potlačování, omezování, nejistoty a strachu ze života. Šedá leží v husté mlze, loupí rozhled a skrývá cíl.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Farba

(Frenkyyy, 13. 2. 2011 1:57)

je jedno aka farba sa ti paci .zalezi na tom aky je clovek sam a nie aka farba sa ty paci ..

PINK !!!

(PrinCeSs_BarBiE, 12. 7. 2010 9:53)

Najkrajšia farba je ružová !!! Milujem ju! Doma nemám žiadnu inú farbu okrem ružovej! :DDD

ha??

(deniskaa, 24. 5. 2009 8:17)

ta to ne len farby su tu cudne ale aj ludia:D

lool

(Džana, 3. 5. 2009 14:44)

to je blboosť klamstwo

bla bala bla...

(anna, 13. 2. 2009 9:27)

ta co ste take bludi pisete sak coste ...

velky

(miso, 10. 6. 2008 14:40)

GHHGFJHGJ

ObLeCeNiE :D

(MiMuSkA, 14. 5. 2008 15:56)

no vlastne ja ani neviem aku farbu mam rada... :D nemam oblubenu oblubim si napr. cirenu a vsetko oblecenie budem mat cierne prestane sa mi pacit cierna a potom si mam zase kupit dalsie veci inej farby? :D naco? najlepise je mat oblecenie vsetkych farieb... a basta :D

modra

(martina, 24. 4. 2008 10:45)

neznasam cervenu ani ciernu ale milujem modru a zelenu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cervena

(miska, 6. 2. 2008 12:46)

milujem cerveno je vzrusujuca proste eroticka

farby

(radka, 30. 10. 2007 20:59)

cudne farby neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!

farby

(radka, 30. 10. 2007 20:59)

cudne farby neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!

farby

(radka, 30. 10. 2007 20:59)

cudne farby neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!

farby

(radka, 30. 10. 2007 20:59)

cudne farby neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!